Walka z UFO

Jakiś czas temu zaczęłam walkę z UFOkami i się nie poddaje. Dwa udało mi się skończyć, teraz czas na trzeci :) Właściwie to już prawie cały obrazek jest zrobiony, więc nie wiem czemu przestałam go robić :P Chyba z powodu tych malutkich krzyżyków - ułamków. Obrazek zaczęłam bardzo dawno temu, bo jeszcze na końcach nitek robiłam supełki :) No ale w końcu się doczekał :)


Kanwa Aida 18, muliny Ariadna. Wzór nazywa się Culinary Cats i jest w gazetce Cross Stitcher z lutego 2010.  Zostaje zrobić te ułamki, a potem to już z górki :)

Poza tym, wczoraj miałam fajną niespodziankę :) Dostałam list z Cross Stitch Crazy, że wydrukowali mój list w numerze 186.

 Tak do końca niespodzianka to nie była, bo maila mi już wcześniej napisali, ale kiedyś już też mój list wydrukowali, ale nic nie dostałam, a nagroda podobno zginęła na poczcie :( Chociaż to nie nagroda jest ważna, najfajniejsze jest to, że mój list opublikowali :) Wysyłajcie też, bo warto :) Fajnie jest zobaczyć swoje prace w gazetce :) A tyle pięknych prac widzi się na blogach :)

Nie wiem dlaczego, ale jak wrzucam te zdjęcia na bloga to są dużo ciemniejsze niż jak oglądam je na podglądzie. W każdym razie, wracam do haftowania :)

 Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Kulinarne koty są super :)
    I gratuluję wpisu w tak prestiżowej hafciarskiej gazecie ;)

    OdpowiedzUsuń

Króliczek gotowy :)

Króliczek gotowy :) Udało się go skończyć już kilka dni temu, później pranie, prasowanie i jest! :) Haftowałam ...